TANDEMOVÝ PARAGLIDING

Vznášať sa vo vetre vysoko nad všetkým tým pozemským? Tandemový paragliding je jedna z možností ako túto túžbu uskutočniť. Počas letu vám okrem tandemového pilota budú spoločnosť robiť i perfektné pohľady na prírodu z výšky. Ak máte chuť na niečo čertovskejšie, pre tých odvážnejších tu máme i variantu tandemový akrobatický paragliding.

64,90 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Žilinský kraj
  • Trenčiansky kraj
  • Banskobystrický kraj

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02
Slovenská pošta 20.02
Zásielkovňa 20.02
Popis výrobku
Popis výrobku

Vznášať sa vo vetre vysoko nad všetkým tým pozemským? Tandemový paragliding je jedna z možností ako túto túžbu uskutočniť. Počas letu vám okrem tandemového pilota budú spoločnosť robiť i perfektné pohľady na prírodu z výšky. Ak máte chuť na niečo čertovskejšie, pre tých odvážnejších tu máme i variantu tandemový akrobatický paragliding. Čo tak napríklad zakývať Donovalom, spočítať kopce Nízkych Tatier alebo nakuknúť do susedných Moravskoslezských Beskýd?

REGIÓN: Banskobystrický kraj, MESTO: Donovaly, DOBA TRVANIA: 1-2 hodiny, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Klasický tandemový let

REGIÓN: Žilinský kraj, MESTO: Straník pri Žiline, DOBA TRVANIA: 1-2 hodiny, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Klasický tandemový let

REGIÓN: Trenčiansky kraj, MESTO: okres Nové Mesto nad Váhom, DOBA TRVANIA: 1-2 hodiny, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Tandem paragliding

Tandem paragliding

Počas tandem paraglidingu lietate spolu s tandemovým pilotom, ktorý sedí vo vlastnej sedačke za vami a riadi celý priebeh letu. Kurz paraglidingu je bezpečný spôsob lietania vo vzduchu. Všetky paraglidingové klzáky disponujú vysokou stabilitou a pred uvedením na trh prechádzajú dôkladnými bezpečnostnými testami. Tandemový paragliding zoskok a „single“ zoskok sa líši v spôsobe rozbiehania a v ploche klzáku, ktorý je 2x väčší - keďže nesie vás i pilota. Štartuje sa s rozbehom z kopca alebo zo zeme.

Program

Na začiatku prebieha krátka inštruktáž, čo je potrebné pri skoku robiť a čo naopak nerobiť.

Podmienky

Bez nejakých výnimočných telesných predpokladov. Deti od váhy 40 kg. Pri štarte je potrebné dobre bežať, takže dobrý zdravotný stav.

Počasie

Let je závislý na aktuálnom počasí. Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa let presúva na iný termín podľa želania zákazníka.

Čas

Celý program trvá približne 1 až 2 hodiny - podľa podmienok. Čistý čas letu je 10 až 20 minút.

Počet účastníkov

Zážitok je určený len pre 1 osobu.

Diváci

Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore pri pristávacej ploche. Samozrejme môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Vlastné. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou. Väčšie šperky, predovšetkým náušnice, sa odporúča odložiť.

Sezóna

Marec až november.

Rezervácia termínu

Minimálne týždeň vopred.

Mali by ste vedieť

V závislosti od poveternostných podmienok sú kopce od 8 do 50 kilometrov vzdialené od miesta stretnutia. Pri ideálnom veternom počasí sa lieta z kopcov s menším prevýšením, po dobu 15 až 20 minút. Pokiaľ je vietor slabší, jazdí sa na vyššie kopce s prevýšením 300 až 600 metrov, lieta sa po dobu 10 až 20 minút. Pokiaľ vietor nie je alebo je príliš veterno a daždivo, litanie sa prekladá na iný termín.