TANDEMOVÝ PARAGLIDING

Pocit slobody a vznášanie sa vzduchom na všetkým tým pozemským. Tandemový paragliding bude úžasným prekvapením pre drsných dobrodruhov, rovnako ako pohodárov. Počas letu mu budú robiť spoločnosť kráááásne výhľady a samozrejme tandem pilot, ktorý sa postará o riadenie letu a hladké pristátie.

89 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Žilinský kraj
  • Banskobystrický kraj

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS18.06.
Osobný odber – Packeta19.06.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava18.06.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Pocit slobody a vznášanie sa vzduchom na všetkým tým pozemským. Tandemový paragliding bude úžasným prekvapením pre drsných dobrodruhov, rovnako ako pohodárov. Počas letu mu budú robiť spoločnosť kráááásne výhľady a samozrejme tandem pilot, ktorý sa postará o riadenie letu a hladké pristátie. Pri paraglidingu sú veľmi dôležité termické prúdy, ktoré dokážu pri dobrých podmienkach vzniesť do výšky a predĺžiť let aj o niekoľko minút.

REGIÓN: Banskobystrický kraj, MESTO: Donovaly, DOBA TRVANIA: čistý let cca 10 minút POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA:Základný tandemový let

REGIÓN: Žilinský kraj, MESTO: Straník pri Žiline, DOBA TRVANIA: čistý let cca 10 minút POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Základný tandemový letTandem paragliding

Každý pohodár by mal aspoň raz v živote zažiť úžasný pocit slobody, ktorý mu poskytne let v oblakoch. Rozbehnúť sa z vrcholu kopca a pozvoľným tempom sa vzniesť až 1000 metrov nad náááádhernú krajinu  bude pre neho nezabudnuteľný zážitok. Všetko prebieha bezpečne vďaka skúsenému tandem pilotovi, ktorý riadi let z vlastnej sedačky.

Na tento zážitok stačí prísť v športovom oblečení – výstroj si môže zapožičať. Pred každým letom prebieha inštruktáž o tom, ako sa správať pri paraglidingu.

Štartový bod závisí aj od počasia – pri silnejšom vetre sa rozbieha z kopcov s menším prevýšením, pri slabšom vetre z vyšších kopcov. Trvanie letu je zväčša 10 minút, keď bude mať šťastie, chytí silnejšie termické prúdy, ktoré ho vynesú vyššie a jeho let sa o pár minút predĺži. 

Program

Na začiatku prebieha krátka inštruktáž, čo je potrebné pri skoku robiť a čo naopak nerobiť.

Podmienky

Bez nejakých výnimočných telesných predpokladov. Deti od váhy 40 kg. Pri štarte je potrebné dobre bežať, takže dobrý zdravotný stav.

Počasie

Let je závislý na aktuálnom počasí. Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa let presúva na iný termín podľa želania zákazníka.

Čas

Celý program trvá približne 1 až 2 hodiny - podľa podmienok. Čistý čas letu je 10 až 20 minút.

Počet účastníkov

Zážitok je určený len pre 1 osobu.

Diváci

Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore pri pristávacej ploche. Samozrejme môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Vlastné. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou. Väčšie šperky, predovšetkým náušnice, sa odporúča odložiť.

Sezóna

Marec až november.

Rezervácia termínu

Minimálne týždeň vopred.

Mali by ste vedieť

V závislosti od poveternostných podmienok sú kopce od 8 do 50 kilometrov vzdialené od miesta stretnutia. Pri ideálnom veternom počasí sa lieta z kopcov s menším prevýšením, po dobu 15 až 20 minút. Pokiaľ je vietor slabší, jazdí sa na vyššie kopce s prevýšením 300 až 600 metrov, lieta sa po dobu 10 až 20 minút. Pokiaľ vietor nie je alebo je príliš veterno a daždivo, lietanie sa prekladá na iný termín.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.