NOČNÝ LET NAD BRATISLAVOU

Ak milujete pohľad na tisíce ligotajúcich sa svetiel nočného mesta, tak vyhliadkový let tento romantický výhľad ešte viac umocní. Vychutnajte si jedinečný pocit z letu s výhľadom na nočnú Bratislavu a neopakovateľnú atmosféru zážitku na palube lietadla Diamond DA-20-A1 Katana alebo Diamond DA-40TDi Star.

233 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS18.06.
Osobný odber – Packeta19.06.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava18.06.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Ak milujete pohľad na tisíce ligotajúcich sa svetiel nočného mesta, tak vyhliadkový let tento romantický výhľad ešte viac umocní. Vychutnajte si jedinečný pocit z letu s výhľadom na nočnú Bratislavu a neopakovateľnú atmosféru zážitku na palube lietadla Diamond DA-20-A1 Katana alebo Diamond DA-40TDi Star. Nie len samotný nočný let bude pre vás zážitkom, ale aj pristávanie na rozsvietenú pristávaciu dráhu letiska.

REGIÓN: Bratislavský kraj, MESTO: Bratislava, POČET OSÔB: 1 osoba, ŠPECIFIKÁCIA: Vyhliadkový let po západe slnka DOBA TRVANIA: 30 minút

Nočný let nad Bratislavou

Vyhliadkový let po západe slnka

Program

Vzlieta sa z letiska Milana Rastislava Štefánika v Bratislave. Je vhodné sa dostaviť približne 15 minút pred letom. Absolvujete buď to vopred zvolenú trasu k Slovakia Ringu ponad Dunaj cez Bratislavský hrad, Euroveu na Devín a späť ponad mesto smerom k Modre a Seneckým jazerám, alebo po dohode s pilotom môžete absolvovať vami požadovanú trasu letu v dvojmiestnom lietadle Diamond DA-20-A1 Katana.

Podmienky

Zážitok je vhodný od 15 rokov. Osoby mladšie 18 rokov potrebujú súhlas zákonného zástupcu.

Počasie

Lieta sa za každého počasia pri dobrej viditeľnosti. Iba za veľmi chladného počasia je prevádzka prerušená. 

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 osobu.

Sezóna

Zážitok prebieha celoročne.

Rezervácia termínu

Aspoň týždeň vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.