BUNGEE JUMPING Z MOSTA

Tak toto je riadna pecka. Najvyšší český most, z ktorého sa skáče bude na malú chvíľu patriť len a len jemu. Posledný pohľad dolu na pretekajúcu riečku Hačka, okamžik napätia a ide sa na to! Milovník adrenalínu si skočí zo 62 metrov. Pre predstavu, ako keby skočil z 20 poschodia.

60 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.06.
Osobný odber – Packeta28.06.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava27.06.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Tak toto je riadna pecka. Najvyšší český most, z ktorého sa skáče bude na malú chvíľu patriť len a len jemu. Posledný pohľad dolu na pretekajúcu riečku Hačka, okamžik napätia a ide sa na to! Milovník adrenalínu si skočí zo 62 metrov. Pre predstavu, ako keby skočil z 20 poschodia. Bomba, však? A on to zažije na vlastnej koži.

REGIÓN: Zahraničie - Chomutov, POČET OSÔB: 1, DOBA TRVANIA: cca 15 až 30 minút ŠPECIFIKÁCIA: Zoskok z mosta (62 metrov)

Bungee jumping z mosta

Program

Po krátkom zoznámení s bungee jumpingom prebieha príprava na samotný zoskok, kde bude všetko detailne vysvetlené a pripravené. Potom už nasleduje okamih samotného skoku. 5, 4, 3, 2, 1 - JUMP! Bungee sa skáče z mosta podľa vypísaných termínov.

Podmienky

Vhodné pre osoby od 15 rokov. Osoby do 18 rokov musia mať súhlas zákonného zástupcu. Minimálna výška je 120 cm a váha 40 kg. Váha účastníka nesmie prekročiť viac ako 160 kg. Na moste nie je možné zastaviť autom - je nutné dôjsť pešo z parkoviska vzdialeného od miesta zážitku cca 1,5 km. Je možné využiť dopravu namiesto za poplatok 500 kč. Priestor na moste je obmedzený. Z toho dôvodu je stanovený poplatok za doprovod 1500 kč/ osoba.

Počasie

Bungee jumping nie je možné uskutočniť pri hustom daždi alebo nárazovom vetre.

Čas

Bungee jumpingu z mosta trvá cca 30 minút.

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 osobu.

Diváci

Diváci môžu byť prítomní, môžu fotiť a natáčať.

Oblečenie

Je vhodné zvoliť si priliehavejšie športové oblečenie. Kontaktné šošovky nie sú prekážkou. Väčšie šperky, predovšetkým náušnice sa odporúčame odložiť.

Mali by ste vedieť

Za príplatok 8 € vám zabezpečíme video z outdoor kamery, ktorú budete mať pri skoku namontovanú na sebe. Za vlastné kamery a mobily pri skoku neručíme.

Sezóna

Sezóna prebieha od apríla do októbra. Ideálne je rezervovať si letný termín.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť aspoň 30 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.