ZORBING

Darujte milovníkovi adrenalínu blááááznivú jazdu v zorbingovej guli. Dobrodružná jazda v zime na snehu bude pre neho zážitok. Zorbing je adrenalínové dobrodružstvo pochádzajúce z Nového Zélandu, kde vznikol tiež dnes už všetkým známy bungee jumping.

18 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 1

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS18.06.
Osobný odber – Packeta19.06.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava18.06.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Darujte milovníkovi adrenalínu blááááznivú jazdu v zorbingovej guli. Dobrodružná jazda v zime na snehu bude pre neho zážitok. Zorbing je adrenalínové dobrodružstvo pochádzajúce z Nového Zélandu, kde vznikol tiež dnes už všetkým známy bungee jumping. Vynálezcovia zorbingu, Andrew Akers a Dwan van de Sluis sa nechali inšpirovať skicou Leonarda da Vinciho - muž s rozpaženými rukami v kruhu. Zorb je priehľadná guľa zo špeciálneho PVC s priemerom viac ako 3 metre a s hmotnosťou 90 kilogramov. Dovnútra vlezie milovník netradičných zážitkov tunelom, pripúta sa a potom sa už len gúľa a gúľa dolu svahom. Na konci dráhy je bezpečné zastavenie vďaka protisvahu, alebo špeciálnej siete.


REGIÓN: Prešovský kraj, MESTO: Štrbské Pleso, ŠPECIFIKÁCIA: Zimný Zorbing - 1 jazda

  • POČET OSÔB: 1 osoba

Zorbing

Program

Po krátkom zoznámení sa so zorbingom prebieha príprava na vlastné zorbovanie. Vleziete do "priehľadnej gule", v ktorej budete bezpečne pripútaní popruhmi k zorbu. Potom už nasleduje len kotúľ za kotúľom, pri ktorom budete mať neustále úsmev na tvári. Budete sa gúľať po 100 metrov dlhej trati s výhľadom na skokanské mostíky na Štrbskom Plese.

Podmienky

Minimálna výška pre absolvovanie zážitku je 150 cm a maximálna hmotnosť 100 kg. Osoby mladšie ako 18 rokov musia mať súhlas zákonného zástupcu, ktorý musí byť podpísaný priamo na mieste.

Zdravotné obmedzenie

Pred jazdou je nutné podpísať prehlásenie o zdravotnom stave. Zorbing nesmú absolvovať osoby trpiace klaustrofóbiou, epilepsiou, so srdcovo-cievnymi chorobami, v tehotenstve a pri obmedzeniach pohybového aparátu.

Počasie

Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia. V prípade silného dažďa, búrky a víchrice je zorbovanie z bezpečnostných dôvodov nevhodné.

Čas

Zážitok trvá cca 1 až 2 minúty. Príprava s jazdou približne 10 minút.

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 osobu. Ďalšie jazdy sa dajú dokúpiť na mieste.

Diváci

Diváci sú vítaní, môžu natáčať a fotiť.

Oblečenie

Doporučujeme priliehavejší športový odev. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou. Väčšie šperky, predovšetkým náušnice, doporučujeme odložiť.

Sezóna

Zážitok prebieha v januári a februári podľa snehových podmienok, ktoré vyhodnocuje poskytovateľ.

Rezervácia termínu

Rezervácia 5 dní vopred. Počas verejných podujatí v areáli nezorbujeme.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.