RAFTOVANIE

Rafting je športová aktivita, pri ktorej sa splavujú divoké rieky na špeciálnych gumových člnoch tzv. raftoch. Pri tomto športe môžete spoznať krásu divokých riek bezpečne a bez dlhoročného tréningu. Spozorujete krásu raftovania prírodného miesta z perspektívy, kam sa suchou nohou nikdy nedostanete.

50 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Prešovský kraj
  • Bratislavský kraj

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS18.06.
Osobný odber – Packeta19.06.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava18.06.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Rafting je športová aktivita, pri ktorej sa splavujú divoké rieky na špeciálnych gumových člnoch tzv. raftoch. Pri tomto športe môžete spoznať krásu divokých riek bezpečne a bez dlhoročného tréningu. Spozorujete krásu raftovania prírodného miesta z perspektívy, kam sa suchou nohou nikdy nedostanete. A nielen to. Raft je taktiež o dobrodružstve, kamarátstve, tímovej spolupráci pri prekonávaní prekážok a o sile a kráse divokej vody.

REGIÓN: Bratislavský kraj (Bratislava), DOBA TRVANIA: 90 minút, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Individuálny rafting - kanál

REGIÓN: Prešovský kraj (Červený Kláštor) DOBA TRVANIA: 2 hodiny, POČET OSÔB: 4, ŠPECIFIKÁCIA: Rafting - rieka Dunajec

Rafting

  • Individuálny rafting - Dunajec

Aby si aj ľudia bez skúseností so splavovaním mohli vychutnať dobrodružstvo na Dunajci, alebo aby sa aj úplní začiatočníci cítili bezpečne na rieke, ponúkame raftingový splav Dunajca sprevádzaný kvalifikovaným inštruktorom.

Program

Po príchode vám inštruktor vysvetlí základy bezpečnosti na rieke, základy raftovania a počas splavu vám poskytne výklad o okolitej prírode a zaujímavostiach. Štartuje sa z obce Červený Kláštor v okrese Kežmarok a pokračuje do poľskej obce Lesnica. Úsek je dlhý približne 9 kilometrov s pohľadom na čarokrásny Národný park Pieniny. Táto trasa sa považuje za najzaujímavejší úsek rieky Dunajec.

Cena zahŕňa: prenájom raftu, záchrannú vestu, pádlo, prilbu, dopravu člnov a služby inštruktora

  • Individuálny rafting - kanál

Program

Rafting je určený pre všetkých nadšencov vodných športov. Po príchode do areálu Vám dáme raftingovú výstroj a profesionálny inštruktor Vám poskytne inštruktáž. Po krátkej skúške povelov na tichej vode prejdete vstupnou klapkou do divokej vody, kde Vás inštruktor zabaví.

Obtiažnosť

WWI až WWII.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Počasie

Konanie zážitku ovplyvňuje stav počasia. Rafting sa nekoná počas búrok, povodní, daždivého počasia, silného vetra, mrázu, nízkeho alebo vysokého stavu vodnej hladiny.

Diváci

Diváci môžu byť prítomní na brehu, môžu natáčať a fotiť.

Oblečenie

Odporúča sa tričko pod neoprén, plavky a uterák.

Sezóna

Apríl až november.

Rezervácia termínu

Aspoň 2 týždne dopredu.

Mali by ste vedieť

Cena zahŕňa požičanie kompletného vodného vybavenia (helma, vesta, pádlo, raftingový čln, neoprén, neoprénová obuv, vodná bunda, licencia, šatňa) vrátane inštruktora.

Zážitok nebude poskytnutý osobám, ktoré sú pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok. Osoby musia mať základné vodácke schopnosti a musia si byť vedomé rizika, ktoré tento šport obnáša.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.