ZÁŽITKOVÁ JAZDA NA SNEŽNOM SKÚTRI

Vášnivo milujete zasneženú prírodu a extrémne športy vám privolávajú príjemné motýliky v bruchu? Alebo niekoho takého poznáte? Potom je pre vás alebo vašich blízkych dobrodružná jazda na snežnom skútri dokonalým zážitkom. 

187 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS18.06.
Osobný odber – Packeta19.06.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava18.06.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Vášnivo milujete zasneženú prírodu a extrémne športy vám privolávajú príjemné motýliky v bruchu? Alebo niekoho takého poznáte? Potom je pre vás alebo vašich blízkych dobrodružná jazda na snežnom skútri dokonalým zážitkom. 

Prevetráte sa v nádhernej prírode a užijete si poriadnu dávku adrenalínu. Na svoje si príde začiatočník, ale aj ostrieľaný jazdec, pretože na výber máte hneď niekoľko rôznych trás podľa náročnosti. 

REGIÓN: Orava, DOBA TRVANIA: 60 minút, POČET OSÔB1 osoba, ŠPECIFIKÁCIA: Expedičná jazda na snežnom skútri

Snežný skúter

Program

Jazda na snežnom skútri je perfektná príležitosť zažiť zimný adrenalínový zážitok v krásnom prostredí oravských vrchov. Štartuje sa po vopred určenej nenáročnej trase, ktorá je vhodná pre začiatočníkov, ale ja pre pokročilých. Krátka inštruktáž pred jazdou a môže sa vyraziť! 

Riadenie skútra si osvojíte už počas prvých minút, takže potom to už bude “brnkačka“. Nemusíte sa ničoho obávať, celú jazdu má pod kontrolou skúsený inštruktor. Žiadna kondička? Nevadí! Naplánovaná je aj medzizastávka na neďalekej chate.

Podmienky

Pre absolvovanie zážitku je nutné predložiť platný vodičský preukaz skupiny B a občiansky preukaz. Zážitok je vhodný pre 1 vodiča a prípadne aj 1 spolujazdca. Vhodné len pre osoby od 18 rokov. Vek spolujazdca nie je obmedzený.

Vodič snežného skútra nesie zodpovednosť za svoje zdravie a musí prispôsobiť rýchlosť a štýl jazdy svojim schopnostiam.

Osobám pod vplyvom alkoholu a omamných látok nebude umožnené zážitok uskutočniť. Poskytovateľ v takomto prípade má právo odobrať snežný skúter bez vrátenia peňazí.

Jazdy sa vykonávajú v lese. V prípade stretu so zverou je potrebné skúter zastaviť, vypnúť motor, neplašiť zver a umožniť im nerušený prechod. Vodič je za spolujazdca plne zodpovedný.

Zážitok je vhodný pre 1 vodiča a prípadne aj 1 spolujazdca.

Oblečenie

Odporúčame si si sebou vziať teplé zimné oblečenie, rukavice a lyžiarske okuliare. Na mieste bude poskytnutá ochranná prilba. Potrebná je hygienická kukla, ktorú si môžte zakúpiť na mieste v hodnote 3 €.

Sezóna

Sezóna prebieha od decembra do marca, v závislosti od snehových podmienok. Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia. Predpokladom je dostatok snehu a teplota pod bodom mrazu. Pri nesúvislej vrstve snehu nie je možné zážitok absolvovať. Zážitok sa nevykonáva pri extrémne nepriaznivom počasí.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť 7 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.