ZÁŽITKOVÁ JAZDA NA SNEŽNOM SKÚTRI

Je vášnivým milovníkom zasneženej prírody a nepohrdne ani adrenalínom? Darujte mu dobrodružnú jazdu na snežnom skútri. Prevetrá sa v nádhernej prírode Slovenského Rudohoria. Po krátkom zaškolení od inštruktora nasadne na skúter a tadáááá, jeho 10 – 25 kilometrová jazda môže začať. Na svoje si príde začiatočník, ale aj ostrieľaný jazdec.

42 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS08.12.
Slovenská pošta09.12.
Zásielkovňa09.12.
Popis výrobku
Popis výrobku

Je vášnivým milovníkom zasneženej prírody a nepohrdne ani adrenalínom? Darujte mu dobrodružnú jazdu na snežnom skútri. Prevetrá sa v nádhernej prírode Slovenského Rudohoria. Po krátkom zaškolení od inštruktora nasadne na skúter a tadáááá, jeho 10 – 25 kilometrová jazda môže začať. Na svoje si príde začiatočník, ale aj ostrieľaný jazdec. Na výber má totiž niekoľko rôznych trás podľa náročnosti. Adrenalínu a napätia si ale užije tak ako tak. 


REGIÓN: Košický kraj(Rejdová), DOBA TRVANIA: 30 minút, POČET OSÔB1+1 spolujazdec, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda na snežnom skútri - trasa vlek Vŕšok - 10 km

Snežný skúter

Program

Jazda na snežnom skútri je perfektná príležitosť zažiť zimný adrenalínový zážitok v kráááásnom prostredí Slovenského Rudohoria. Štartuje sa z lyžiarskeho strediska po vopred určenej 10 km nenáročnej trase, ktorá je ideálna pre začiatočníkov. Krátka inštruktáž pred jazdou a môže sa vyraziť! Riadenie skútra si milovník adrenalínu osvojí počas prvých minút, takže potom to už bude ,,brnkačka“. Nemusí sa ničoho obávať, celú jazdu má pod palcom skúsený inštruktor.

Podmienky

Pre absolvovanie zážitku je nutné predložiť platný vodičský preukaz skupiny B a občiansky preukaz. Zážitok je vhodný pre 1 vodiča a prípadne aj 1 spolujazdca. Vhodné len pre osoby od 18 rokov. Vek spolujazdca nie je obmedzený.

Vodič snežného skútra nesie zodpovednosť za svoje zdravie a musí prispôsobiť rýchlosť a štýl jazdy svojim schopnostiam.

Osobám pod vplyvom alkoholu a omamných látok nebude umožnené zážitok uskutočniť. Poskytovateľ v takomto prípade má právo odobrať snežný skúter bez vrátenia peňazí.

Jazdy sa vykonávajú v lese. V prípade stretu so zverou je potrebné skúter zastaviť, vypnúť motor, neplašiť zver a umožniť im nerušený prechod. Vodič je za spolujazdca plne zodpovedný.

Oblečenie

Odporúčame si si sebou vziať teplé zimné oblečenie, rukavice a lyžiarske okuliare. Na mieste bude poskytnutá ochranná prilba. Potrebná je hygienická kukla, ktorú si môžte zakúpiť na mieste v hodnote 3 €.

Sezóna

Sezóna prebieha od decembra do marca, v závislosti od snehových podmienok.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť 7 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.