SPOLUJAZDCOM VO FORMULI NA OKRUHU Zväčšiť

SPOLUJAZDCOM VO FORMULE NA OKRUHU

Túži po jazde vo formule ale nemá odvahu sadnúť si za volant? Darujte mu možnosť zažiť na vlastnej koži pocit pretekára na profesionálnom okruhu. V dvojmiestnej formule Renault 2.0 zažije na sedadle spolujazdca nezabudnuteľnú adrenalínovú jazdu, po akej vždy túžil. To bude parááááda.

229 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.09.
Slovenská pošta02.10.
Zásielkovňa02.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Túži po jazde vo formule ale nemá odvahu sadnúť si za volant? Darujte mu možnosť zažiť na vlastnej koži pocit pretekára na profesionálnom okruhu. V dvojmiestnej formule Renault 2.0 zažije na sedadle spolujazdca nezabudnuteľnú adrenalínovú jazdu, po akej vždy túžil. To bude parááááda. S profesionálnym pilotom si skúsi zrýchlenie, brzdenie, prejazdy zákrutami a pocit, aký v žiadnom inom vozidle nezažije. A to všetko na jedinečnom pretekárskom okruhu Slovakiaring. Dvojmiestna formula pri svojej nízkej hmotnosti - 540 kg a 330 HP per ton, dosiahne zrýchlenie z 0 na 100 km/h pod 4 sekundy a maximálnu rýchlosť cca. 255 km/h. Dĺžka trate je 10 - 12 km, podľa typu jazdeného variantu. 3,2,1... štart!

REGIÓN: Trnavský kraj (Slovakia Ring), POČET OSÔB: 1, DOBA TRVANIA: 2 kolá - 12 km ŠPECIFIKÁCIA: Spolujazdcom vo formule na Slovakiaringu

Spolujazdcom vo formuli na okruhu

Program 

Dvanásť kilometrov dlhý okruh na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni sa premení na vysnívané ihrisko. Po Nasadení helmy a oblečení kombinézy sa vyráža na trať. Jazda prebieha na viariante trate č. 4. S formulou Renault 2.0 je precítenie zrýchlenia z 0 na 100 za 4 sekundy niečím ohromujúcim.

Parametre vozidla 

Názov: Formula Renault 2.0

Hmotnosť: 540 kg

Výkon: 330 koní

Zrýchlenie z 0 na 100: cca 4 sek.

Maximálna rýchlosť: 255 km/h  

Podmienky

Vhodný pre mužov aj ženy s dobrou fyzickou a psychickou kondíciou. Minimálny vek 18 rokov, mladšie osoby len s písomným súhlasom rodičov. Maximálna výška 190 cm, maximálna váha 110 kg.

Počasie

Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia. Jazdy sa nekonajú počas daždivého počasia.

Diváci

Diváci môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Všetko potrebné vybavenie je zahrnuté v cene zážitku a bude poskytnuté na mieste konania. Odporúčame obliecť sa pohodlne, športovo.

Sezóna

Sezóna prebieha od apríla do októbra. Môže byť ovplyvnená obsadenosťou termínov.

Mali by ste vedieť

Pri rezervácii termínu je možné objednať si video na DVD.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť 30 dní vopred. Termíny vypisuje prevádzkovateľ podľa možností Slovakiaringu. K dispozícii máme cca 4 až 8 termínov mesačne.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.