MOTOŠKOLA

Naučte sa, ako jazdiť na motorke bezpečne a zároveň zvládať nebezpečné situácie vznikajúce v doprave. Prihláste seba, alebo svojich blízkych motocyklistov do školy šmyku a tím skúsených inštruktorov vás pripraví na to, ako sa zachovať a zvládať neočakávané situácie čo najlepšie. 

139 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.09.
Slovenská pošta02.10.
Zásielkovňa02.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Naučte sa, ako jazdiť na motorke bezpečne a zároveň zvládať nebezpečné situácie vznikajúce v doprave. Prihláste seba, alebo svojich blízkych motocyklistov do školy šmyku a tím skúsených inštruktorov vás pripraví na to, ako sa zachovať a zvládať neočakávané situácie čo najlepšie. Motoškola je určená pre začínajúcich, ale aj skúsených jazdcov. Je rozdelená na teoretickú a praktickú časť, počas ktorej si v prispôsobených podmienkach vyskúšate všetky krízové situácie s nízkym rizikom nebezpečenstva.

REGIÓN:
 Bratislavsky kraj, MESTO: Pezinok, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Kurz BASIC 

Motoškola

  • Kurz BASIC

Program

Kurz je určený pre začínajúcích motocyklistov, ktorí majú za sebou autoškolu, ale chcú sa naučiť viac o možnostiach vlastného motocyklu a zlepšiť svoje schopnosti riadenia. Kurz pomôže účastníkovi nájsť správny posed, ako bezpečne predbiehať, odviesť spolujazdca, zdvihnúť motocykel po páde a veľa ďalšieho. Kurz je rozdelený na teroetickú praktickú časť. Pre absolvovanie zážitku je nutné predložiť platný vodičský preukaz. Kategória vodičského preukazu musí odpovedať kubatúre vašej motorky. Pre absolvovanie zážitku je nutné oblečenie na motocykel, ochranná prilba, rukavice a pevná obuv. Zapožičanie motocyklu na mieste konania nie je možné. Kurz sa uskutočňuje na vlastnom motocykli.

Cena kurzu zahŕňa obed. 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Počet osôb

Poukaz je určený pre 1 osobu. Kurzu sa zúčastní skupina maximálne 12 osôb.

Čas

Celý kurz s prestávkou na obed trvá cca 7 hodín, v závislosti na počte účastníkov.

Počasie

Nemá na zážitok vplyv.

Sezóna

Celoročne.

Rezervácia termínu

Minimálne týždeň vopred. Aktuálne voľné termíny sa dozviete pri rezervácii.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.