JAZDA NA FORD MUSTANG V PREMÁVKE

Športový automobil Ford Mustang Cabrio (Convertible Shelby Design) bude váš na celú hodinu, tri alebo dokonca šesť. Auto sa požičiava a vracia na rovnakom mieste v Bratislave, no je len na vás, kde počas doby prenájmu vyrazíte. Zážitok začína zložením vratnej kaucie, podpísaním dokumentov a potom si veselo s kľúčmi vo vrecku odkráčate k automobilu.

103 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 1 hodina
  • 3 hodiny
  • 6 hodín

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.09.
Slovenská pošta02.10.
Zásielkovňa02.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Športový automobil Ford Mustang Cabrio (Convertible Shelby Design) bude váš na celú hodinu, tri alebo dokonca šesť. Auto sa požičiava a vracia na rovnakom mieste v Bratislave, no je len na vás, kde počas doby prenájmu vyrazíte. Zážitok začína zložením vratnej kaucie, podpísaním dokumentov a potom si veselo s kľúčmi vo vrecku odkráčate k automobilu. Určite odporúčame zobrať si so sebou aj kamarátov, spolu s ktorými si užijete ten paráááádny dunivý zvuk motora a 305 divokých koní.

REGIÓN: Bratislavský kraj (Bratislava), POČET OSÔB: 1 až 4 osôb, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda na Ford Mustang Cabrio v premávke, DOBA TRVANIA: 1, 3 alebo 6 hodín

Jazda na Ford Mustang v premávke

Elegantný ale aj divoký kabriolet Ford Mustang bude váš na jednu hodinu. Auto je štvormiestne a jazdí sa bez inštruktora, takže si pokojne prizvite ďalších troch milovníkov rýchlych automobilov. Tešiť sa môžete na búrlivých 305 koní a 6-stupňovú automatickú prevodovku. V cene prenájmu automobilu nie sú pohonné hmoty.

Parametre vozidla

  • Výkon: 224 kW (305 koní)
  • Miest: 4
  • Motor: V6, 3,7 l
  • Prevodovka: automatická (6 st.)
  • Spotreba: 10,2 l/100 km

Mali by ste vedieť

Na mieste sa podpisuje nájomná zmluva vozidla a spoluúčasť vo výške 400 € (FIX). Pred jazdou sa skladá vratný depozit vo výške 500 €. Denný limit vozidla je maximálne 350 km. Prepočet limitu je spoplatnený na 0,35 €/1 km.

V cene nie sú zahrnuté pohonné hmoty. Ford Mustang sa predáva s plnou nádržou. Automobil sa vracia s plnou nádržou, ktorú je potrebné dotankovať pred jeho vrátením.

Podmienky

Vhodné len pre osoby od 18 rokov. Pre absolvovanie zážitku je nutné predložiť platný vodičský preukaz skupiny B a občiansky preukaz.

Počasie 

Prenájom vozidla môže byť ovplyvnený silným snežením alebo iným nepriaznivým počasím.

Čas

Čas jazdy 1, 3 alebo 6 hodín.

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 až 4 osoby. 

Sezóna

Sezóna prebieha od marca do októbra, v zimných mesiacoch jazda nie je možná.

Rezervácia termínu

Rezervácia 30 dní vopred.  Rezerváciu je nutné urobiť v čo najväčšom predstihu pred uskutočnením jazdy cca 30 dní. Počas rezervácie je potrebné odoslať scan alebo fotku VP a OP emailom. Termín prenájmu závisí od vyťaženia vozidla. Pre to odporúčame rezerváciu urobiť čo najskôr. 

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.