JAZDA NA KAMIÓNE SCANIA

Žasne vždy nad tým, ako dokážu vodiči kamiónov ovládať tak monštruózne vozidlá? Povedal vám niekedy, že by si to tiež rad vyskúšal? V tom prípade ho prekvapte a darujte mu jazdu na ťahači Scania, ktorý má výkon až 500 konských síl! Jazda prebieha s ťahačom, bez návesu na letisku a bude k nej potrebovať iba vodičský preukaz skupiny B.

129 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Trenčiansky kraj
  • Bratislavský kraj

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.09.
Slovenská pošta02.10.
Zásielkovňa02.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Žasne vždy nad tým, ako dokážu vodiči kamiónov ovládať tak monštruózne vozidlá? Povedal vám niekedy, že by si to tiež rad vyskúšal? V tom prípade ho prekvapte a darujte mu jazdu na ťahači Scania, ktorý má výkon až 500 konských síl! Jazda prebieha s ťahačom, bez návesu na letisku a bude k nej potrebovať iba vodičský preukaz skupiny B. Ako bonus si so sebou môže zobrať jedného spolujazdca. Tak čo myslíte, odváži sa skrotiť toto niekoľkotonové vozidlo?


REGIÓN:
 Trenčiansky kraj (Trenčín), POČET OSÔB: 1 osoba, DOBA TRVANIA: 3 kolá ŠPECIFIKÁCIA: Jazda na kamióne

REGIÓN: Bratislavský kraj (Kaplna)POČET OSÔB: 1 osoba, DOBA TRVANIA: 30 minút, ŠPECIFIKÁCIA: Spolujazda na kamióne v premávke

Jazda na kamióne Scania

Podmienky

Pre zážitok v Trenčíne: Určené pre mužov aj ženy s platným vodičským preukazom sk. B.,  Vhodné len pre osoby od 18 rokov. Dobrý zdravotný stav podmienkou. 

Počet osôb

Pre zážitok v Trenčíne: Zážitok je vhodný pre 1 osobu ako vodič. Je možné si zobrať 1 spolujazdca. Minimálny vek pre spolujazdca je 12 rokov.

Pre zážitok v Kaplne: Zážitok je vhodný pre 1 osobu ako spolujazdec, kamión šoféruje profesionálny vodič. Diváci môžu byť prítomní, môžu fotiť a natáčať.

Čas

Pre zážitok v Trenčíne: Jazda trvá cca 10 minút. Celý zážitok trvá cca. 25-40 min, v dĺžke trvania je zahrnutý čas potrebný na zaškolenie.

Pre zážitok v Kaplne: Zážitok trvá 30 min. 

Počasie

Pre zážitok v Trenčíne: Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia.

Pre zážitok v Kaplne: Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia.

Sezóna

Pre zážitok v Trenčíne: Sezóna prebieha od mája do októbra.

Pre zážitok v Kaplne: Sezóna prebieha od mája do októbra.

Mali by ste vedieť

Pre zážitok v Trenčíne: Neskladá sa žiadna kaucia, spoluúčasť v prípade nehody je maximálne do výšky 1 000,- Eur. Vodič musí s vozidlom zaobchádzať opatrne a rešpektovať pokyny inštruktora. Na mieste je možnosť zakúpiť videozáznam z jazdy za 20 €. V cene zážitku je zahrnuté školenie a prenájom letiska. V cene zážitku sú zahrnuté pohonné hmoty.

Pre zážitok v Kaplne: V cene zážitku sú zahrnuté pohonné hmoty. Vhodné aj pre deti od 12 rokov. Dobrý zdravotný stav podmienkou. Osobám pod vplyvom alkoholu a omamných látok nebude zážitok poskytnutý. Na mieste je možnosť zakúpiť videozáznam z jazdy za 20 €.

Rezervácia termínu

Pre zážitok v Trenčíne: Jazdy sa konajú vo vopred stanovených termínoch. Termíny jázd sa priebežne počas roku vypisujú a obsadzujú. Preto odporúčame rezerváciu urobiť čo najskôr.

Pre zážitok v Kaplne: Termíny jázd sa priebežne počas roku vypisujú a obsadzujú. Preto odporúčame rezerváciu urobiť čo najskôr.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.