JAZDA VO FORMULE ADAC MASTERS

Motory hučia na plné obrátky, vo vzduchu visí pach spálených pneumatík, tep sa zrýchli pri pohľade na pretekáááársku formulu Adac Masters.

149 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Trenčiansky kraj
  • Trnavský kraj

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS30.06.
Slovenská pošta01.07.
Zásielkovňa01.07.
Popis výrobku
Popis výrobku

Motory hučia na plné obrátky, vo vzduchu visí pach spálených pneumatík, tep sa zrýchli pri pohľade na pretekáááársku formulu Adac Masters.

Doprajte fanúšikovi rýchlej jazdy možnosť dupnúť na plyn bez obmedzenia. Profesionálny pretekársky okruh Slovakiaring, alebo letisková plocha v Trenčíne mu dovolia vytrieskať z formule Adac Masters pri jazde maximum. V rovinke doslova poletí rýchlosťou až 235 km/h a aspoň aspoň na malú chvíľu bude skutočným pretekárom.

REGIÓN: Trenčiansky kraj, MESTO: TrenčínPOČET OSÔB: 1DOBA TRVANIA: 7 až 10 minút jazdy, ŠPECIFIKÁCIA: Basic kurz - letisko Trenčín

REGIÓN: Trnavský kraj, MESTO: okres Dunajská Streda, POČET OSÔB: 1, DOBA TRVANIA: 8 až 10 minút jazdy, ŠPECIFIKÁCIA: Basic kurz - Slovakiaring


Jazda na formule ADAC MASTERS

TRENČIANSKÝ KRAJ 

Program

Kurz začína registráciou, po ktorej každý účastník absolvuje školenie, počas ktorého sa vysvetľujú všetky pravidlá jazdy, spôsob jazdy a opatrenia, tak aby vaša jazda na okruhu bola čo najbezpečnejšia. Nasleduje samotná jazda na formule, ktorú si určite vychutnáte dosýta. Zrýchlenie formuly ADAC Masters je totiž z 0 na 100 km/h za 3,5 sekundy a na rovinkách môžete dosiahnuť rýchlosti až cez 235 km/h.

Špecifikácia

Kurz je vhodný pre začiatočníkov, ktorí dávajú prednosť krátkej skúške jazdy na letiskovom okruhu. Jazda trvá približne 7 až 10 minút a odjazdíte 12 km, čo sú 3 kolá (1 kolo = 4 km).  

Prvé kolo odjazdíte za vodiacím vozidlom tzv. safety car, ktoré vám ukáže dráhu a ďalšie kolá už budete jazdiť sám. V cene je zahrnuté požičanie pretekárskej výbavy (prilba, overal, topánky a rukavice). Počas jazdy vás nebude brzdiť sprievodné vozidlo. 


TRNAVSKÝ KRAJ 

Program

Kurz začína registráciou, po ktorej každý účastník absolvuje školenie, počas ktorého sa vysvetľujú všetky pravidlá jazdy, spôsob jazdy a opatrenia, tak aby vaša jazda na okruhu bola čo najbezpečnejšia. Nasleduje samotná jazda na formule, ktorú si určite vychutnáte dosýta. Zrýchlenie formuly ADAC Masters je totiž z 0 na 100 km/h za 3,5 sekundy a na rovinkách Slovakia Ringu môžete dosiahnuť rýchlosti až cez 235 km/h. 

Špecifikácia

Kurz je vhodný pre začiatočníkov, ktorí dávajú prednosť krátkej skúške jazdy na okruhu. Jazda trvá približne 8 až 10 minút na trati dlhej približne 12 km.  

S Formulou ADAC Masters jazdíme na Slovakia Ringu po Variante 3 tohoto okruhu, ktorý je dlhý 2,6 km. Všetky kolá jazdíte za vodiacim vozidlom. Vodiace vozidlo Vám na okruhu pomáha pri dodržiavaní ideálnej línie a brzdných bodov.

V cene je zahrnuté požičanie pretekárskej výbavy (prilba, overal, topánky a rukavice). Počas jazdy vás nebude brzdiť sprievodné vozidlo. 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Podmienky

Vhodné pre mužov i ženy. Minimálny vek je 18 rokov. Maximálna výška 195 cm a váha 120 kg. Vodičský preukaz je podmienkou.

Počasie

Konanie zážitku môže ovplyvniť nepriaznivé počasie.

Počet účastníkov

Tento darček je určený pre 1 osobu.

Diváci

Diváci môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Pohodlné, všetko potrebné bude zapožičané.

Sezóna

Sezóna prebieha od apríla do októbra

Rezervácia termínu

Na výber je niekoľko termínov, ktoré určuje prevádzkovateľ počas sezóny. V prípade záujmu o konkrétne termíny, kontaktujte našu infolinku.

Mali by ste vedieť

Neskladá sa žiadna kaucia. Na okruhoch sa neplatí žiadne poistene. Jazdí sa na základe pokynov inštruktora. Pri rezervácii termínu si môžete objednať video, ktoré uhradíte na mieste. Cena DVD je 30 EUR.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.