VYHLIADKOVÝ LET NA AIR CHOPPER

Počuli ste už o mašinke s názvom Air Chopper? Ide o trojkolku s motorom, ktorá je upevnená na paraglidingový padák. Dá sa teda povedať, že ide o akúsi „lietajúcu motorku“. Let je podobný klasickému paraglidingu, akurát si pomáhate motorom, vďaka čomu nemusíte čakať na ideálne počasie a viete letieť aj dlhšie.

95 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 20 minút
  • 60 minút

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS11.12.
Slovenská pošta12.12.
Zásielkovňa12.12.
Popis výrobku
Popis výrobku

Počuli ste už o mašinke s názvom Air Chopper? Ide o trojkolku s motorom, ktorá je upevnená na paraglidingový padák. Dá sa teda povedať, že ide o akúsi „lietajúcu motorku“. Let je podobný klasickému paraglidingu, akurát si pomáhate motorom, vďaka čomu nemusíte čakať na ideálne počasie a viete letieť aj dlhšie. Lieta sa, samozrejme, s tandem pilotom, takže pasažier sedí za ním a užíva si ničím nerušené plachtenie vzduchom.

REGIÓN: Banskobystrický kraj MESTO: letisko Očová POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Let na Air Chopper

  • DOBA TRVANIA: 20 minút 
  • DOBA TRVANIA: 60 minútAir Chopper

Čaká vás nezabudnuteľný let na Air Chopper! A čo to vlastne je? Air Chopper je sériovo vyrábané letecké zariadenie podobné motorke, ktoré je vybavené špeciálnym padákom a spoľahlivým leteckým motorom. Na konštrukcii trojkolky sú pripevnené dve pohodlné sedadlá s bezpečnostnými pásmi. Všetko má v rukách skúsený tandem pilot – vďaka týmto vlastnostiam je let na Air Chopper maximálne bezpečný a netreba sa obávať. 

Odporúčame preto uvoľniť sa a maximálne si užiť svoj zážitok v oblakoch. Počas letu si pozriete okolie letiska v Očovej, čiže krásne stredné Slovensko.

Mali by ste vedieť

Zážitok nie je možné poskytnúť osobám, ktoré sú pod vplyvom alkoholu a drog. Tandempilot má právo zrušiť let, zmeniť smer a čas letu.

Všetko potrebné vybavenie je zahrnuté v cene zážitku a bude poskytnuté na mieste konania.

V cene zážitku nie je zahrnutý videozáznam, ale je možnosť si ho doplatiť na mieste konania zážitku v hodnote 20 EUR prípadne je možnosť vlastnej kamery. Z bezpečnostných dôvodov musí byť fotoaparát alebo kamera uviazaná na pútku.

Podmienky

Nutná dobrá fyzická a psychická kondícia. Maximálna hmotnosť pre absolvovanie zážitku je 100 kg.

Zážitok je vhodný od 5 rokov. Osoby mladšie 18 rokov potrebujú súhlas zákonného zástupcu.

Počasie

Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia. Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa let presúva na iný termín podľa želania zákazníka.

Počet účastníkov

Zážitok je určený len pre 1 osobu.

Diváci

Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore pri pristávacej ploche. Samozrejme môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Odporúčame pohodlné oblečenie. V prípade chladného počasia si vezmite so sebou teplé oblečenie prípadne termoprádlo. Okuliare a kontaktné šošovky nie sú prekážkou. Nie je vhodné mať na sebe väčšie šperky.

Sezóna

Zážitok prebieha celoročne.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť 7 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.