JAZDA NA TESLE S

Máte dojem, že elektrické autá sú len prdítka s dojazdom pár kilometrov so slabým výkonom? Vyveďte piráta ciest z omylu paráááádnou jazdou na elegantnej elektrickej Tesle. Tesla konečne priniesla toľko potrebnú revolúciu v pohone.

107 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS30.06.
Slovenská pošta01.07.
Zásielkovňa01.07.
Popis výrobku
Popis výrobku

Má dojem, že elektrické autá sú len prdítka s dojazdom pár kilometrov so slabým výkonom? Vyveďte piráta ciest z omylu paráááádnou jazdou na elegantnej elektrickej Tesle. Tesla konečne priniesla toľko potrebnú revolúciu v pohone. Nejde o žiaden hybrid, ale o čistú 100% elektrinu v podobe luxusnej priestrannej limuzíny. Zrýchlenie z 0 na 100 zvládne za 2,6 až 5 sekúnd. Tento nadupaný krásavec skrátka nie je žiadne béčko! Obdarujte ho jedinečnou jazdou na Tesle v niekoľkých modeloch a v každom kraji na Slovensku, nech sa presvedčí na vlastné oči, aká luxusná je jazda v Tesle.

DOBA TRVANIA: 30 minút (cca 20 km)POČET OSÔB: 1 + 3 spolujazdci, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda v Tesle Model S P100D

Jazdí sa v týchto mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Zvolen, Žilina, Poprad, Prešov, Košice. Lokalita Liptovský Mikuláš a Martin sa jazdí podľa dohody.

Tesla Model S

Jazda v Tesle Model S P100D

Tesla S 100D (2017) je elektromobil, ktorý dá stovku z nuly za 2,6 sekundy a pod nablýskanou kapotou má 762 koní! To sa vyrovná akémukoľvek superšportiaku, avšak Tesla je maximálne bezpečná, má minimálne náklady na prevádzku a jej pohon je šetrný k životnému prostrediu.

Jazdu absolvujete ako vodič s inštruktorom. Pri polhodinovom variante budete jazdiť už po vopred určenej, tzv. vyladenej trase. Je vybraná tak, aby ste mali možnosť skúsiť maximálne zrýchlenie na rovnom úseku cesty a taktiež aby bola na trase aj diaľnica alebo rýchla cesta s minimálnou pravdepodobnosťou zápchy.


Jazdí sa v týchto mestách:
 Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Zvolen, Žilina, Poprad, Prešov, Košice. Lokalita Liptovský Mikuláš a Martin sa jazdí podľa dohody.

Parametre vozidla

  • Maximálna rýchlosť: 250 km/h

  • Maximálny výkon: 586 kW (760 koní)

  • Krútiaci moment: 613 Nm

  • Zrýchlenie z 0 na 100 km/h: 2,6 sek.

  • Dojazd: 490 km

Podmienky

Vhodné len pre osoby od 18 rokov.

Pre uskutočnenie jazdy je podmienkou naplnenie skupiny minimálnym počtom osôb podľa lokality. Pred jazdou podpíšete zmluvu o prenájme automobilu.

Storno podmienky: Rezerváciu môžete zrušiť minimálne 8 dní pred rezervovaným termínom, v prípade zrušenia 7 a menej dní pred jazdou si poskytovateľ účtuje storno poplatok 50 % z ceny jazdy. Ak zrušíte jazdu 24 hodín pred jazdou, je storno poplatok 100% z ceny.

Sezóna

Celoročne.

Čas

Jazda trvá 30 minút.

Počet účastníkov

Jazda je určená pre jednu osobu, ktorá si so sebou môže vziať maximálne troch spolujazdcov.

Oblečenie

Na oblečenie nie sú kladené žiadne nároky. Odporúčame však pohodlné športové oblečenie a obuv.

Rezervácia termínu

Rezervácia 30 dní vopred

Termíny jázd sa priebežne počas roku vypisujú a obsadzujú. Najmenej termínov je vypísaných počas mesiacov január-február. Odporúčame preto urobiť rezerváciu čo najskôr. 
Rezerváciu môžete zrušiť minimálne 8 dní pred rezervovaným termínom.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.