JAZDA NA TESLE S

Máte dojem, že elektrické autá sú len prdítka s dojazdom pár kilometrov so slabým výkonom? Vyveďte piráta ciest z omylu paráááádnou jazdou na elegantnej elektrickej Tesle. Tesla konečne priniesla toľko potrebnú revolúciu v pohone.

47,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Žilinský kraj
  • Trenčiansky kraj
  • Bratislavský kraj
  • Nitrianský kraj
  • Trnavský kraj
  • Banskobystrický kraj

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS08.07.
Slovenská pošta09.07.
Zásielkovňa09.07.
Popis výrobku
Popis výrobku

Má dojem, že elektrické autá sú len prdítka s dojazdom pár kilometrov so slabým výkonom? Vyveďte piráta ciest z omylu paráááádnou jazdou na elegantnej elektrickej Tesle. Tesla konečne priniesla toľko potrebnú revolúciu v pohone. Nejde o žiaden hybrid, ale o čistú 100% elektrinu v podobe luxusnej priestrannej limuzíny. Zrýchlenie z 0 na 100 zvládne za 2,6 až 5 sekúnd. Tento nadupaný krásavec skrátka nie je žiadne béčko! Obdarujte ho jedinečnou jazdou na Tesle v niekoľkých modeloch a v každom kraji na Slovensku, nech sa presvedčí na vlastné oči, aká luxusná je jazda v Tesle.

DOBA TRVANIA: 30 minút (cca 20 km)POČET OSÔB: 1 + 3 spolujazdci, ŠPECIFIKÁCIA: Model S 90D

Tesla Model S

Jazda v Tesla model S P85

Tesla S 90D (2017) je elektromobil, ktorý dá stovku za 4,4 sekundy. Pod nablýskanou kapotou má celých 518 plnokrvníkov. To sa vyrovná akémukoľvek superšportu. A čo viac, je bezpečná, má minimálne náklady na prevádzku a jej pohon je veľmi šetrný k životnému prostrediu. Jednoducho auto budúcnosti.

Jazdu absolvujete ako vodič s inštruktorom. Pri 30 minútovej variante jazdy budete jazdiť už po vopred určenej, tzv. vyladenej trase. Je vybraná tak, aby ste mali možnosť skúsiť maximálne zrýchlenie na rovnom úseku cesty a taktiež aby bola na trase aj diaľnica alebo rýchla cesta s minimálnou pravdepodobnosťou zápchy.

Pred jazdou absolvujete približne 10 minútové školenie a zoznámite sa s automobilom. Následujúcich 20 minút bude auto a trasa patriť len vám.

Parametre:

Maximálna rýchlosť: 250 km/h

Maximálny výkon: 386 kW (518 koní)

Krútiaci moment: 658 Nm

Zrýchlenie z 0 na 100 km: za 4,4 s

Dojazd: 446 km

Podmienky

Vhodné pre mužov i ženy od 18 rokov s vodičským preukazom skupiny B platným viac ako 3 roky. Osobám pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok nebude jazda poskytnutá. Jazdu je možné absolvovať i na mieste spolujazdca od 12 rokov. Podmienkou je minimálna výška 150 cm a súhlas zákonného zástupcu. Je potrebné podpísať zmluvu o prenájme automobilu.

Sezóna

Celoročne.

Čas

Jazda trvá 30 minút.

Počet účastníkov

Jazda je určená pre jednu osobu, ktorá si so sebou môže vziať maximálne troch spolujazdcov.

Oblečenie

Na oblečenie nie sú kladené žiadne nároky. Odporúčame však pohodlné športové oblečenie a obuv.

Rezervácia termínu

Minimálne 30 dní vopred. Termín jazdy je na dohode s prevádzkovateľom automobilu.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.